NYHEMSVECKAN BÖRJAR OM
veckor
dagar
timmar
minuter
 

Husvagnsförmedling - Önskar hyra

Gå till UTHYRES



Önskar hyra husvagn

Hej!

Vi är en familj på två vuxna och två barn/ungdomar som önskar hyra en uppställd husvagn på Nyhem 22 - 25 juni

Mats Jansson
0706960980
mats.sandefjord@telia.com


Uppställd husvagn önskas hyra i vecka 29

Vi deltar i Vineyard Norden Summer Camp som är på Nyhem i vecka 29, 16-22 juli. Vi är tre vuxna och tre barn (1, 3, 5 år). Har du en att hyra ut? Gärna från 15 juli, men 16 funkar också. Hör av dig så snart som möjligt.

Annika Hanefors
0704-375592
annika.hanefors@vineyard.se


Uppställd husvagn önskas på Slingan eller Gärdet

Vi är en familj med 3 barn 9, 11, 13 som önskar hyra uppställd fräsch husvagn 16-22 juni på gärdet eller slingan spelar ingen roll.

Ulrica Westerdahl
0708452600
ulrica@fourwest.se


Uppställd husvagn sökes till plats på Slingan

Vi är en familj med tre barn som önskar hyra uppställd husvagn med förtält på Slingan.

Emma Fahlstedt
070-3724798
emmafahlstedt@gmail.com


Önskas hyra husvagn inför Nyhemsveckan fre-sön

Vi är en liten familj på tre personer som önskar hyra husvagn för Nyhemsveckan fredag - söndag. Hör gärna av er till oss!

Pris: 3500 kr

Johanna Leimola
0704391605
johannaleimola@hotmail.com


Önskas hyra husvagn!

Hej!
Önskar hyra husvagn må-fr, 4 personer, jag & mina 3 barn, 8, 10 & 12 år.

Pris: 3000 kr

Elizabeth Hopstadius
+46738235123
elizabeth.hopstadius@gmail.com


Hyra husvagn

Hej! Vi är en familj på 5 personer, 3 barn & 2 vuxna, som vill hyra husvagn mån-fre. Djur och rökfria. Mvh Johanna

Johanna Erebo-Olofsson
0705107958
erebo-olofsson@hotmail.com


Hyra husvagn

Hej! Vi är en familj på 5 personer som önska hyra husvagn på plats med förtält måndag-söndag.

Angelica Ärlandsback
0738272211
Angelica@karlskoga.pingst.se


Önskar hyra rejäl husvagn/husbil torsdag-söndag

En familj. (Två vuxna, två barn.)

Andreas Hultsten
0736-865185
andreas@forshagamissionskyrka.se


Familj 6 pers

Önskar hyra husvagn sö-sö.

Andrea Wallenberg
andrea.wallenberg@gmail.com


Önskar hyra husvagn

Hej! Vi är 6 personer som önskar hyra husvagn under hela Nyhemsveckan.

Ulrika Johansson
0706391248
Ica.johansson@hotmail.com


Har du problem med att lägga in eller ändra din annons så kontakta webmaster@nyhemsveckan.se

Annonser
HUVUDSPONSORER

SAMARBETSPARTNER


Kontakt
Föreningen Nyhemsveckan
565 92 Mullsjö
Tel: 0392-615 000

Stöd Nyhemsveckan
Bankgiro: 5493-9491
Swish: 123 680 55 92
Instagram (#nyhem17)
Facebook


Twitter
© 2017 Nyhemsveckan. Alla rättigheter förbehållna.